Čempionų lygos grožis: „Atletico“ nesėkmė Turine, „Real“ apmaudas ir J.Mourinho triumfas

Europos stadionuose antradienį startavo penktojo Čempionų lygos etapo kovos. Turine superklubų rungtynėse susitiko vietos „Juventus“ ir Madrido „Atletico“, o Ispanijos sostinėje ginklus surėmė „Real“ ir „Paris Saint-Germain“ ekipos.
Paulo Dybala
Paulo Dybala / AFP/„Scanpix“ nuotr.

D grupė

Turino „Juventus“ – Madrido „Atletico“ 1:0

Madrido ekipai reikėjo pergalės, kad rezervuotų sau vietą kitame etape, bet Diego Simeone auklėtiniai iš Turino išvyko tuščiomis.

Pirmasis kėlinys priklausė „Juventus“ komandai, „Atletico“ atrodė blankiai ir niekaip nesustabdė varžovų dominavimo.

Paulo Dybala 45-ąją minutę išvedė Italijos klubą į priekį nuostabiu smūgiu iš itin aštraus kampo.

Nors antrajame kėlinyje „Atletico“ rodė agresyvesnį ir aktyvesnį žaidimą bei turėjo gerų progų, savo įvarčio pelnyti taip ir nesugebėjo.

Madrido „Real“ – PSG 2:2

Nors pirmąsias tarpusavio rungtynes Paryžiuje sezono pradžioje užtikrintai 3:0 laimėjo PSG, „Real“ ilgą laiką įrodinėjo, kad dabar yra pajėgesnė komanda. Tačiau ne iki pabaigos.

Pirmąjį įvartį Madrido komandai 17-ąją minutę pelnė Karimas Benzema.

Jau 79-ąją minutę tas pats K.Benzema mušė ir dar kartą, o skirtumą netrukus – 81-ąją minutę – sušvelnino Kylianas Mbappe.

Vos po dviejų minučių rezultatą išlyginti sugebėjo Pablo Sarabia.

Londono „Tottenham Hotspur“ – Pirėjo „Olympiakos“ 4:2

Jose Mourinho savaitgalį šventė pergalę per pirmąsias savo rungtynes už „Spurs“ vairo, bet susidūrė su rimtu iššūkiu Čempionų lygoje.

Išvykoje „Olympiakos“ ekipa pirmoji mušė dukart ir po Youssefo El Arabi bei Rubeno Semedo įvarčių 6-ąją ir 19-ąją minutėmis pirmavo 2:0.

Vis tik „Tottenham Hotspur“ sugebėjo atsitiesti: 45-ąją minutę mušė Dele Alli, o 50-ąją minutę pasižymėjo Harry Kane'as. Rezultatas tapo lygus 2:2.

Vėliau Londono komanda parodė charakterį. Serge'as Aurier 73-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, o H.Kane'as 77-ąją minutę įtvirtino pergalę.

Beje, šiame mače užfiksuotas gražus momentas, kuomet J.Mourinho dėkojo kamuolius padavinėjusiam berniukui.

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Miuncheno „Bayern“ 0:6