Čempionų lygos starte – „Barcelona“ lygiosios ir Londono „Arsenal“ pralaimėjimas Kroatijoje

Vėlyvą trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos pirmos E-H grupių rungtynės.
Thomasas Mulleris.
Thomasas Mulleris. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čempionės titulą ginančiai „Barcelona“ ekipai pergalingai pradėti sezono Europoje nepavyko. Luiso Enrique vadovaujama komanda išvykoje su „Roma“ pasidalino po tašką.

Luisas Suarezas svečius iš Katalonijos išvedė į priekį 21-ąją minutę, tačiau po dešimt minučių „Roma“ išlygino rezulatatą. Per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir buvo užfiksuotos lygiosios 1:1.

Kitose rungtynėse taip pat pergalės skonio nepavyko pajusti Londono „Arsenal“ ekipai, kuri Kroatijoje 1:2 nusileido Zagrebo „Dinamo“ vienuolikei.

Triuškinančią pergalę savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė Londono „Chelsea“ futbolininkai. Jose Mourinho treniruojama ekipa Tel Avivo „Maccabi“ klubą sutriuškino rezultatu 4:0. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Willianas, Oscaras, Diego Costa bei Cescas Fabregasas.

Miuncheno „Bayern“ antrajame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Pirėjo „Olympiakos“ ir namuose žaidusius graikus sutriuškino rezultatu 3:0. Thomas Mulleris pelnė du įvarčius, kartą pasižymėjo Mario Gotze.

Taip pat pergales pasiekė Lėverkuzeno „Bayer“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“, o „Gent“ ir „Lyon“ bei Kijevo „Dinamo“ ir „Porto“ susitikimai baigėsi lygiosiomis.

„Roma“ –  „Barcelona“ 1:1
21' [0:1] L.Suarezas
31' [1:1] A.Florenzi

Lėverkuzeno „Bayer“ – Borisovo BATE 4:1
4' [1:0] A.Mehmedi
13' [1:1] N.Milunovičius
47' [2:1] H.Calhanoglu
59' [3:1] J.Hernandezas
76' [4:1] H.Calhanoglu (11 m baudinys)

Londono „Chelsea“ – Tel Avivo „Maccabi“ 4:0
15' [1:0] Willianas
45' [2:0] Oscaras (11 m baudinys)
58' [3:0] D.Costa
78' [4:0] C.Fabregasas
6' E.Hazardas („Chelsea“) nerealizavo 11 m baudinio

Zagrebo „Dinamo“ – Londono „Arsenal“ 2:1
24' [1:0] J.Pivaričius
58' [2:0] J.Fernandesas
79' [2:1] T.Walcottas
40' O.Giroud („Arsenal“) pašalintas iš aikštės

Kijevo „Dinamo“ – „Porto“ 2:2
20' [1:0] O.Gusevas
23' [1:1] V.Aboubakaras
81' [1:2] V.Aboubakaras
89' [2:2] V.Bujalskis

„Gent“ – „Lyon“ 1:1
58' [0:1] C.Jallet
68' [1:1] D.Milicevičius
41' B.Dejaegere („Gent“) pašalintas i aikštės
87' T.Foketas („Gent“) pašalintas iš aikštės
88' A.Lacazette'as („Lyon“) nerealizavo 11m baudinio

Pirėjo „Olympiakos“ – Miuncheno „Bayern“ 0:3
52' [0:1] T.Mulleris
89' [0:2] M.Gotze
90' [0:3] T.Mulleris (11 m baudinys)

„Valencia“ – Sankt Peterburgo „Zenit“ 2:3
9' [0:1] Hulkas
45' [0:2] Hulkas
55' [1:2] J.Cancelo
73' [2:2] A.Gomesas
76' [2:3] A.Witselis