2011 12 13 /09:00

„Chelsea“ pirmoji nugalėjo „Manchester City“ klubą Anglijos futbolo čempionate

„Manchester City“ vienuolikė patyrė pirmąjį pralaimėjimą šio sezono Anglijos futbolo čempionate. Pirmenybių lyderius ant menčių pirmoji parvertė Londono „Chelsea“ ekipa.
Franko Lampardo džiaugsmas po pergalingo įvarčio.
Franko Lampardo džiaugsmas po pergalingo įvarčio. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Namuose žaidusi „Chelsea“ jau antrąją minutę atsidūrę besivejančių vaidmenyje, kai gražią „Manchester City“ ataką taikliu smūgiu užbaigė skandalingasis Mario Balotelli (0:1).

Svečiai toliau kūrė atakas ir turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo. Ir už tai buvo nubausti. Danielis Sturridge'as „išmaudė“ varžovą krašte, atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, o Rauliui Meirelešui liko tik nesuklysti (1:1).

Žaidimas išsilygino iki antrojo kėlinio pradžios, kai dvi geltonąsias korteles užsidirbo „Manchester City“ gynėjas Gaelis Clichy (47 ir 58 min.). Įgavusi žaidėjo persvarą „Chelsea“ metėsi į priekį.

Andre Villas-Boaso auklėtiniai savo pasiekė tik mačo pabaigoje, kai D.Sturridge'o uždirbtą 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas (82 min.).

Pirmąjį pralaimėjimą čempionate patyrusi „Manchester City“ (38 tšk.) ekipa išliko viršūnėje, bet čempionės titulą ginančią „Manchester United“ (36 tšk.) vienuolikę dabar lenkia jau tik 2 taškais.

„Chelsea“ (31 tšk.) po šios pergalės pakilo į trečią vietą.