„Chelsea“ tik susitikimo pabaigoje pasinaudojo persvara aikštėje

Nors šeštadienio vakarą Franko Lampardo kariauna visą kėlinį žaidė aikštėje turėdami vieno žaidėjo persvarą, „mėlynieji“ pergalingą įvartį pasiekė tik susitikimo pabaigoje – svečių stadione 1:0 palaužė to paties miesto „Fulham“.
Masonas Mountas
Masonas Mountas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį „aristokratams“ 78 min. pelnė Masonas Mountas, kuriam patogiai atšoko varžovų vartininko atmuštas kamuolys, o talentingasis anglas galingu smūgiu žaidimo įrankį patupdė į artimą vartų kampą.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje „Fulham“ neteko raudoną kortelę užsidirbusio Antonee Robinsono, kuris visai nereikalingoje situacijoje negailestingai „pervažiavo“ per kojas Cesarui Azpilicuetai ir sulaukė griežčiausios nuobaudos.

„Chelsea“ pergalės reikėjo kaip oro, kadangi iki šio turo per pastarąsias trejas rungtynes „mėlynieji“ buvo iškovoję vos 1 tašką.

Pergalė jiems su 29 taškais leidžia bent trumpam pakilti į 7-ąją vietą.

„Fulham“, savo sąskaitoje turintis tik 12 taškų, šiuo metu yra iškritimo iš „Premier“ lygos zonoje – užima 18-ąją vietą.

Šeštadienį buvo sužaisti dar trys „Premier“ lygos susitikimai: „West Brom“ 3:2 palaužė „Wolverhampton“, „Brighton“ 1:0 nugalėjo „Leeds United“, o „West Ham“ ekipa tokiu pačiu rezultatu įveikė „Burnley“.