„Copa America“: pirmą įvartį per 5 mėnesius įmušė Alexis Sanchezas

Brazilijoje tęsiasi „Copa America“ turnyras. Čempionės titulą ginanti Čilė net 4:0 sutriuškino Japoniją.
Alexis Sanchezas
Alexis Sanchezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

San Paule vykusiose rungtynėse pirmą įvartį per penkis mėnesius įmušė Alexis Sanchezas.

Čiliečio forma bangavo nuo 2018 metų sausio, kai jis prisijungė prie „Manchester United“ ekipos.

Po „Copa America“ rungtynių A.Sanchezas teigė, kad teko ištverti sunkų laikotarpį: „Šešias savaites jaučiausi blogiau nei bet kada anksčiau. Pirmajame kėlinyje dar buvau susikaustęs, bet antrajame jaučiau daugiau pasitenkinimo ir buvau atsipalaidavęs.“

Pastarąjį kartą puolėjas įvartį mušė FA taurėje sausio 25 dieną.

Du įvarčius Čilės rinktinei įmušė Eduardo Vargas, vieną pridėjo Erickas Pulgaras.

C grupėje pirmąją vietą Čilė dalijasi su Urugvajumi, kuris 4:0 sutriuškino Ekvadorą.

Japonija į „Copa America“ turnyrą buvo pakviesta svečio teisėmis kartu su Kataru.

Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Taškai
1 Urugvajus 1 1 0 0 4 3
2 Čilė 1 1 0 0 4 3
3 Japonija 1 0 0 1 -4 0
4 Ekvadoras 1 0 0 1 -4 0

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius