Danilevičius vėl nežaidė, „Livorno“ vėl pralaimėjo (video)

Keturioliktą pralaimėjimą Italijos futbolo pirmenybių XXV turo rungtynėse patyrė aštuonioliktą poziciją dvidešimties komandų turnyre užimantis „Livorno“ (23 tšk.) klubas, kuris sekmadienį svečiuose 1:2 (1:0) nusileido dešimtoje pozicijoje esančiai „Fiorentina“ (34 tšk.) ekipai.
T.Danilevičius beveik neturėjo progų pasižymėti
T.Danilevičius liko ant atsarginių žaidėjų suolo / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos rinktinės puolėjas buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

„Livorno“ futbolininkai pirmavo po tikslaus Nelsono Rivaso (36 min.) smūgio, tačiau antrame kėlinyje įvarčius šeimininkams pelnė Juanas Vargas (62 min.) ir Alberto Gilardino (78 min.).

Beje, nuo 66 minutės svečiai žaidė ne visos sudėties, nes raudonoji kortelė buvo parodyta tam pačiam N.Rivasui.

Pirmenybių lyderis ir toliau yra čempiono titulą ginantis Milano „Inter“ (55 tšk.) klubas, penkiais taškais lenkiantis „AC Milan“ futbolininkus, kurie svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Bari“ komandą.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Marco Borriello (42 min.) ir Alexandre'as Pato (69 min.). „Bari“ ekipoje galėjo pasižymėti Paulo Barreto, tačiau 88 minutę nerealizavo 11 m baudinio.

Trečioje pozicijoje su 48 taškais lieka „AS Roma“ vienuolikė, sekmadienį savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikusi „Catania“ ekipą.

Pergalingo įvarčio autorius – Mirko Vučiničius (18 min.).

Kitų sekmadienį Italijos futbolo pirmenybėse žaistų rungtynių rezultatai

Bergamo „Atalanta“01Veronos „Chievo“
 Sergio Pellissieris (44 min.)
Raudonoji kortelė: Luca Rigoni (78 min.)

Abelis Hernandezas (1 min.)
Fabrizio Miccoli (28 min. iš 11 m baudinio)
Antonio Nocerino (75 min.)
Aleksandaras Kolarovas (79 min.)
„Siena“00„Napoli“

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Siena“            25  4  5 16  25:46  17

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 17 įvarčių – Antonio Di Natale („Udinese“).