Dar vienas smūgis A.Wengerui: persvarą praradęs „Arsenal“ krito Niukasle

Londono „Arsenal“ pirmavo, tačiau nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir 1:2 svečiuose nusileido „Newcastle United“ ekipai.
Arsene'as Wengeras
Arsene'as Wengeras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Arsenal“ į priekį išsiveržė 14-ąją minutę, kai Alexandre'as Lacazette'as nukreipė kamuolį į vartus po Pierre'o-Emericko Aubameyango perdavimo.

Rezultatą 29-ąją minutę išlygino Ayoze Perezas, o į priekį aikštės šeimininkus išvedė Mattas Ritchie, kuris su komandos draugais pasinaudojo „Arsenal“ futbolininkų klaida.

„St.James Park“ stadione rungtynes stebėjo 52 tūkstančiai žiūrovų.

Šis pralaimėjimas – dar vienas smūgis Londono klubui, kuris su 54 taškais yra šeštoje „Premier“ lygos vietoje. Arsene'o Wengero auklėtiniams gresia nepatekimas į kitų metų europinius turnyrus. Tiesa, „Arsenal“ vis dar dalyvauja Europos taurėje, kur pusfinalyje susitiks su Madrido „Atletico“.

Nuo penktoje vietoje esančio Londono „Chelsea“ A.Wengero auklėtiniai atsilieka jau 6 taškais.

„Newcastle United“ su 41 tašku žengia 10-oje vietoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius