Davidas Luizas: „Lionelis Messi yra geriausias visų laikų futbolininkas“

Trečiadienio vakare UEFA Čempionų lygos rungtynėse Prancūzijos čempionas „Paris Saint Germain“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Barcelona“ ekipai ir užleido jai vietą F grupės viršūnėje. Po mačo katalonų lyderis Lionelis Messi sulaukė komplimentų iš Davido Luizo – brazilai argentiniečius giria nedažnai.
Davidas Luizas ir Lionelis Messi
Davidas Luizas ir Lionelis Messi / „Scanpix“/AP nuotr.

„Svarbiausiu dalyku tapo jų atakų efektyvumas. Trys tokie žaidėjai kaip Lionelis Messi, Neymaras ir Luisas Suarezas visada pridaro daugybę bėdų. L.Messi yra fantastiškas, geriausias visų laikų futbolininkas“, – po pralaimėjimo sakė D.Luizas.

L.Messi yra fantastiškas, geriausias visų laikų futbolininkas.

Nors trečiadienio rungtynėse pirmąjį įvartį įmušė PSG lyderis Zlatanas Ibrahimovičius, tačiau „Barcelona“ dar iki pertraukos persvėrė rezultatą. Abi ekipos turėjo daug ir puikių progų pasižymėti, tačiau katalonai antrajame kėlinyje įtvirtino pranašumą.

Po šio pralaimėjimo PSG ekipa liko antroje F grupės vietoje ir atkrintamosiose varžybose gali sutikti itin galingus varžovus – Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“, Londono „Chelsea“, Madrido „Atletico“, „Porto“ arba Dortmundo „Borussia“.

„Gali tekti žaisti su „Real“, gali būti ir kitas varžovas. Tai nesvarbu, nes visos komandos kitame etape bus stiprios ir mes esame pasirengę žaisti. Tikrai nenorime išvengti geriausių komandų, o Čempionų lygos nelaimėsi, jei nenugalėsi stipriausių“, – pasitikėjimu savo komanda spinduliavo gynėjas.

Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai bus traukiami pirmadienį, gruodžio 15 dieną.