Dovanėlė „Sūduvai“: „Žalgiris“ prarado taškus Vilniaus derbyje

Šeštadienio popietę rungtynėmis Vilniuje tarp dviejų šio miesto ekipų prasidėjo A lygos 24-asis turas. Čempionate pirmaujantis „Žalgiris“ nesugebėjo įveikti „Riterių“ – 1:1.
LFF rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“
LFF rungtynės: Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

38-ąją minutę namuose žaidę „Riteriai“ išsiveržė į priekį, kai Donatas Kazlauskas realizavo baudinį, kurį uždirbo Edvinas Baniulis.

Visgi šeimininkų džiaugsmas truko neilgai. Vos po penkių minučių po Higoro Vidalio perdavimo galva tiksliai smūgiavo Tomislavas Kišas.

65-ąją minutę žalgiriečiai turėjo puikią progą ir išplėšti pergalę, tačiau Victoro Perezo muštą baudinį atrėmė Tadas Simaitis.

Po šio mačo „Žalgiris“ yra sužaidęs 23 mačus ir turi 56 taškus. Antroje pozicijoje esantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai turi 48 ir yra sužaidę net keturiais mačais mažiau.

„Riteriai“ su 38 taškais po 23 turų su „Kauno Žalgiriu“ dalijasi 3-4 vietas.