Draugiškose rungtynėse – dar vienas Pauliaus Golubicko įvartis

„HNK Gorica“ tęsia pasiruošimą jau po savaitės atsinaujinsiančiam Kroatijos čempionatui, o Paulius Golubickas tampa tikra įvarčių mašina. Lietuvos rinktinės pasižymėjo jau antrose rungtynėse iš eilės, o jo atstovaujama ekipa draugiškose rungtynėse iškovojo pergalę 5:1 prieš kitą Kroatijos aukščiausios lygos komandą „Varaždin“.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / HNK Gorica nuotr.

P.Golubickas pelnė trečiąjį „HNK Gorica“ įvartį 77-ąją minutę, padidindamas savo ekipos persvarą iki 3:1.

Lietuvis po komandos draugo perdavimo techniškai nukreipė kamuolį į vartus dešine koja.

P.Golubicko įvartį galite išvysti vaizdo įraše nuo 1:28:00 val.:

Rungtynės vyko netradiciniu formatu – buvo žaidžiami ne du, o net trys kėliniai po 45 minutes.

P.Golubickas įvartį pelnė ir praėjusį savaitgalį, kai pirmą kartą su „HNK Gorica“ marškinėliais pasižymėjo žaisdamas prieš stipriausią šalies komandą Zagrebo „Dinamo“.

Pirmas oficialias rungtynes po beveik tris mėnesius trukusio karantino Valdo Dambrausko treniruojama „HNK Gorica“ žais birželio 6-ąją.