Du Fiodoro Černycho įvarčiai Lenkijos čempionate parklupdė Varšuvos „Legia“ klubą

Lietuvos futbolo rinktinės saugas Fiodoras Černychas Lenkijos čempionate atliko dublį, o jo ekipa Lečnos „Gornik“ 3:1 nugalėjo čempionato lyderę Varšuvos „Legia“ ekipą.
Fiodoras Černychas
Fiodoras Černychas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Lietuvis abu įvarčius į „Legia“ vartus pasiuntė pirmajame kėlinyje ir užtikrino komandos pergalę. F.Černychas pasižymėjo 9-ąją ir 42-ąją minutėmis. Patrickas Mrazas pridėjo įvartį 26-ąją minutę.

Varšuvos ekipoje 84-ąją minutę pasižymėjo Ondrejus Duda.

Jo sąskaitoje šį sezoną – jau 9 įvarčiai (4-5 vieta Ekstraklasoje).