Dviem įvarčiais Genujoje atsilikusį „Juventus“ išgelbėjo „hat-trick'ą“ pelnęs P.Dybala

Turino „Juventus“ šeštadienį laikė ypač rimtą egzaminą Genujoje. Italijos „Serie A“ pirmenybių antrojo turo mače šalies čempionai šventė pergalę 4:2 prieš „Genoa“, nors turėjo dviejų įvarčių deficitą.
Paulo Dybala
Paulo Dybala / „Scanpix“ nuotr.

Jau pirmąją dvikovos minutę Miralemas Pjaničius pasiuntė kamuolį į savus vartus, o dar po šešių Andrejus Galabinovas 11m baudiniu persvarą padvigubino.

Tačiau po šio šalto dušo „Senajai Sinjorai“ atsigauti padėjo Paulo Dybalos trys įvarčiai.

Argentinietis pasižymėjo 14, 45 (iš 11m) bei 90 minutėmis, o 62-ąją dar vieną įvartį pelnė Juanas Cuadrado.

Kitame mače naujokas „Benevento“ namuose 0:1 nusileido „Bologna“ ekipai.

Vėlyvosiose šeštadienio rungtynėse Milano „Inter“ kiek netikėtai išsivežė pergalę iš sostinės, 3:1 įveikdamas „Roma“ futbolininkus.

15-ąją minutę šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį po Edino Džeko taiklaus smūgio ir dar turėjo ne vieną puikią progą padidinti persvarą, tačiau savo šansų neišnaudojo, o „Inter“ varžovų klaidomis puikiai naudojosi.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė kapitonas Mauro Icardi (67 ir 77 min.), kartą pasižymėjo urugvajietis Matiasas Vecino (87 min.).

Šis mačas buvo principinis „Inter“ treneriui Luciano Spalletti. Specialistas praėjusiais metais dar vadovavo Romos komandai ir Olimpiniame stadione buvo sutiktas kurtinančiu švilpimu.