Edgaras Jankauskas pelnė įvartį, tačiau lietuvio komanda JAV futbolo lygoje pralaimėjo

Septintą pralaimėjimą 22-ose JAV futbolo lygos (USA Major League Soccer) rungtynėse patyrė trečiąją vietą Rytų konferencijoje išsaugojęs Edgaro Jankausko Foksboro „New England Revolution“ (33 tšk.) klubas.
Edgaras Jankauskas kovoja dėl kamuolio
Edgaras Jankauskas kovoja dėl kamuolio / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį namuose „New England Revolution“ futbolininkai 2:4 (0:2) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje Rytuose esančios „Kansas City Wizards“ (24 tkš.) komandos pranašumą.

Iki 74-os minutės žaidęs Lietuvos futbolininkas tapo vieno įvarčio (64 min.) autoriumi. Antrąjį įvartį šeimininkams pelnė E. Jankauską aikštėje pakeitęs Kheli Dube'as (82 min.).

Mačą lietuvio ekipa baigė nepilnos sudėties – 22-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Shalrie'is Josephas.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Claudio Lopezas (3 min.), Joshas Wolffas (74 ir 90 min.), o vieno įvarčio autoriumi į savuosius vartus tapo „New England Revolution“ vienuolikės žaidėjas Jay Heapsas (29 min.).

Septynių komandų Rytų konferencijoje tebepirmauja Kolambuso „Columbus Crew“ klubas – 39 taškai po 23 rungtynių.