2020 11 29 /20:34

Edinsonas Cavani ištraukė „Manchester United“ pergalę, 0:2 atsilikus nuo „Southampton“

„Manchester United“ puolėjas Edinsonas Cavani pasirodė aikštėje tik po pertraukos, bet to užteko, kad Anglijos pirmenybėse jis prisidėtų prie trijų įvarčių.
Edinsonas Cavani
Edinsonas Cavani / „Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviu perdavimu ir dviem įvarčiais galva E.Cavani ištraukė pergalę Mančesterio klubui sekmadienį.

„ManUnited“ buvo atsilikęs 0:2, kai „Southampton“ pelnė du įvarčius per pirmą kėlinį.

Iš pradžių po kampinio pasižymėjo Janas Bednarekas, o paskui puikiu baudos smūgiu Jamesas Wardas-Prowse'as padvigubino skirtumą.

Į aikštę po pertraukos žengęs E.Cavani kiek pavėlavo pradėti antrą kėlinį, nes dar pasikeitė batelius, bet paskui jis prisidėjo prie visų Mančesterio klubo įvarčių.

Po jo perdavimo Bruno Fernandezas 59 min. sušvelnino rezultatą, o 74 minutę 33 metų urugvajietis pats kyštelėjo laiku galvą ir atstatė pusiausvyrą mače.

Visa komanda ant jo sugriuvo iš džiaugsmo jau per pridėtą laiką, kai E.Cavani darsyk galva meistriškai nukreipė kamuolį į vartus.

Per 10 mačų 17 taškų surinkęs „Southampton“ liko penktas, o Mančesterio ekipa su 16 taškų per 9 rungtynes pakilo į septintą vietą.

Kitose rungtynėse sekmadienį „Tottenham Hotspur“ sužaidė namie 0:0 su Londono „Chelsea“.