„Ekranas“ pasipriešinimo nesulaukė: „Šiauliai“ sutriuškinti 3:0

Tarp A lygos lyderių Panevėžio „Ekrano“ ir Vilniaus „Žalgirio“ – vėl 4 taškų skirtumas. „Ekranas“ atstatė šį pranašumą sekmadienį vakare namie 3:0 nugalėdamas „Šiaulių“ komandą.
Vytautas Lukša
Vytautas Lukša / Klubo nuotr.

Pirmame kėlinyje „Ekranas“ žaidė pranašiau, bet rezultatas po 45 minučių kovos buvo 0:0.

Šiaulių komandos gynyba ėmė trūkinėti po pertraukos. 54 min. į baudos aikštelę įsiveržęs Vitalijus Kavaliauskas iš arti pelnė įvartį – 1:0. Pirmaudami panevėžiečiai nemažino tempo ir toliau dominavo aikštėje. 78 min. čempionai lengviau atsikvėpė – tikslą pasiekė gražus Vytauto Lukšos smūgis iš aštraus kampo ir rezultatas tapo 2:0.

„Šiaulių“ pasipriešinimą galutinai palaužė Aurimas Vertelis. 88 min. po užsitęsusios „Ekrano“ atakos ir virtinės šiauliečių gynėjų klaidų A.Vertelis nestipriu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus – 3:0.

Kitą sekmadienį „Žalgiris“ ir „Ekranas“ susikaus Vilniuje. Šiame mače net nugalėję vilniečiai liktų antroje vietoje – jiems reikia, kad „Ekranas“ prarastų taškų ir kitose rungtynese.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio „Ekranas“      31 23  7  1  69:21  76
2. Vilniaus MFD „Žalgiris“  31 22  6  3  66:18  72
3. Marijampolės „Sūduva“    31 17  6  8  62:35  57
4. Pakruojo „Kruoja“        31 17  4 10  45:27  55
5. Šiaulių „Šiauliai“       31 15  3 13  64:46  48
6. Gargždų „Banga“          30 11  7 12  35:30  40
7. Alytaus „Dainava“        31  8  4 19  36:60  28
8. Tauragės „Tauras“        31  7  2 22  31:77  23