-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Ekrano“ treneris: pritūko patirties

Panevėžio „Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas po pralaimėjimo „Baki“ vienuolikei pripažino varžovų pranašumą ir teigė, kad auklėtiniams trūksta patyrimo.
„Ekrano“ strategas V.Urbonas sutiko, jog varžovai šįkart buvo tiesiog stipresni. / „Scanpix“ nuotr.

UEFA čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo atsakomąsias rungtynes „Ekranas“ pralaimėjo rezultatu 2:4, o bendru rezultatu  varžovams nusileido 4:6.

„Sveikinu „Baki“ žengus į kitą etapą. Tokiu metų laiku Baku retai lyja, tačiau per rungtynes buvo tikra įvarčių kruša. Gaila, bet ji krito į mūsų vartus. Rungtynės buvo įdomios. Laukėme, kad „Baki“ savo žiūrovų akivaizdoje pradės rungtynes aktyviai. Pirmo kėlinio spaudimą pavyko atlaikyti. Prieš pertrauką galėjome įmušti, bet nepasisekė“, – vietos žiniasklaidai sakė V.Urbonas.

Trenerio teigimu, „Ekranas“ po praleisto įvarčio sutriko: „Antrojo kėlinio pradžia buvo prasta, praleidome įvartį. Tada žaidimas išsiderino, praradome discipliną. Manau, kad  „Baki“ yra stipri komanda. Kitame etape sirgsiu už ją. Tikiuosi, kad Azerbaidžano klubas išeis kuo toliau ir pateks į grupių etapą. Su tokiu palaikymu „Baki“ turi galimybių nugalėti „Levski". Iš esmės susitiko panašaus pajėgumo komandos, tačiau „Baki“ nugalėjo dėl didesnio noro ir atsidavimo. Mums reikia daugiau tokių rungtynių praktikos. Dar save parodysime.“

„Baki“ strategas Gojo Hadžijevskis džiaugėsi, jog į Azerbaidžano nacionalinį stadioną gausiai susirinkusiems žiūrovams pavyko padovanoti pergalę.

„Labai džiaugiuosi, jog iškovojome vietą trečiajame atrankos etape. Tai didelė šventė visai šaliai. Mūsų darbas davė vaisių. Draugiškos rungtynės Slovėnijoje nebuvo atsitiktinės. Per namų rungtynes dar nemačiau tiek aistruolių. Buvo smagu ir mums, ir žiūrovams. Pilnas stadionas – geriausia, kas galėjo atsitikti. Tikiuosi, kad tai pasikartos kitą savaitę“, – vylėsi strategas iš Makedonijos.

Nenoriu kritikuoti komandos, bet neturėjome praleisti dviejų įvarčių, – sakė G.Hadžijevskis.Jis pabrėžė, jog reikia pasimokyti iš klaidų, nes kitame etape „Baki“ laukia dar pajėgesnis varžovas – Bulgarijos čempionas Sofijos „Levski“.

„Nenoriu kritikuoti komandos, bet neturėjome praleisti dviejų įvarčių. Su „Levski“ to sau leisti negalėsime. Reikia būti atidiems iki paskutinės minutės, neatsipalaiduoti. Džiugu, kad 90 minučių puolėme. Galėjome po dviejų įvarčių atsitraukti į gynybą, tačiau atakavome iki pat pabaigos. Bulgarijos futbolą gerai pažįstu. Su „Levski“ bus nelengva, tačiau su tokiu palaikymu galime sėkmingai reprezentuoti Azerbaidžaną“, – kalbėjo treneris.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?