„Espanyol“ sukūrė futbolo stebuklą Ispanijos Karaliaus taurėje

Trys įvarčiai per paskutines penkias rungtynių minutes ir išplėšta dramatiška pergalė rezultatu 3:2 (0:1). Barselonos „Espanyol“ vienuolikė antradienį sukūrė tikrą futbolo stebuklą pirmosiose Ispanijos Karaliaus taurės („Copa Del Rey“) ketvirtfinalio serijos rungtynėse prieš vos trečioje šalies lygoje rungtyniaujančius „Mirandes“ futbolininkus.
„Espanyol“ futbolininkų džiaugsmas.
„Espanyol“ futbolininkų džiaugsmas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Išvykoje žaidusi kukli „Mirandes“ ekipa buvo arti sensacijos, kai 78 minutę išsiveržė į priekį net dviejų įvarčių persvara. Pirmąjį įvartį svečiams dar pirmajame kėlinyje buvo pelnęs Alainas Arroyo, o antrąjį – Pablo Infante.

Atrodytų, beviltiškoje situacijoje atsidūrusiai „Espanyol“ komandai stebuklingai pavyko išsigelbėti. Likus vos 5 minutėms iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos Vladimiras Weissas įvarčiu pradėjo spurtą, kurio metu dar pasižymėjo Rui Fonte ir Joanas Verdu. „Espanyol“ triumfavo 3:2.

Atsakomasis poros mačas vyks „Mirandes“ stadione.

Švieslentė

„Espanyol“ 3 2 „Mirandes“
85' [1 - 2] Vladimiras Weissas
87' [2 - 2] Rui Fonte
89' [3 - 2] Joanas Verdu
28' [0 - 1] Alainas Arroyo
78' [0 - 2] Pablo Infante