Europos jaunimo čempionato finale portugalams iššūkį mes Švedijos futbolininkai

Švedijos jaunimo futbolo rinktinė Europos U-21 čempionato pusfinalyje 4:1 sutriuškino Daniją ir pasiekė finalą, kuriame susitiks su Portugalija.
Švedijos U-21 futbolo rinktinė
Švedijos U-21 futbolo rinktinė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Johno Guidetti (11 m baudinys) ir Simono Tibblingo įvarčiai pirmajame kėlinyje (23 ir 26 min.) leido švedams užtikrintai pirmauti, tačiau antroje mačo dalyje pirmieji įmušė danai – 68 min. pasižymėjo Uffe Bechas.

Vis dėlto, rungtynėms baigiantis Švedija atlaikė danų spaudimą ir mačo pabaigoje įmušė dar du kartus. Robinas Quaisonas įvartį įmušė 83-ąją minutę, o jau per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjo Oscaras Hiljemarkas.

Turnyro finale Švedijos futbolininkų lauks Portugalija, kuri kitame pusfinalyje net 5:0 sudaužė vokiečius.