2018 02 15 /2018 02 16

Europos lyga: „Arsenal“ sutvarkė reikalus Švedijoje, „Atletico“ siautė Danijoje

Antradienį ir trečiadienį į senojo žemyno stadionus sugrįžo UEFA Čempionų lyga, o ketvirtadienį atėjo laikas ir Europos lygos šešioliktfinalių kovoms.
Mesutas Ozilas
Mesutas Ozilas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ ekipa praleido pirma, tačiau vėliau mušė net keturis kartus ir išvykoje 4:1 nugalėjo „FC Koebenhavn“.

Pirmąjį rungtynių įvartį 15-ąją minutę pelnė Danijos komandos atstovas Viktoras Fisheris.

Bet nepaisydami itin sudėtingų oro sąlygų Madrido komandos futbolininkai šeimininkams atseikėjo net keturis įvarčius. „Atletico“ gretose pasižymėjo Saulis Niguezas (21 min.), Kevinas Gameiro (37 min.), Antoine'as Griezmannas (71 min.) ir Vitolo (77 min.).

AFP/„Scanpix“ nuotr./Madrido „Atletico“

Londono „Arsenal“ užtikrintai 3:0 išvykoje nugalėjo „Oestersunds FK“. Įdomu tai, kad dar prieš dvejus metus Švedijos ekipa rungtyniavo antroje pagal pajėgumą šalies lygoje.

Jau 13-ąją minutę vartininko atmuštą kamuolį surado ir į tinklą nukreipė Nacho Monrealis, o 24-ąją minutę po komandos draugų klaidos į savo vartus įsimušė Sotiriosas Papagiannopoulos.

Jau po pertraukos 58-ąją minutę įvartį pelnė Mesutas Ozilas.

Dėl antrosios vietos Vokietijos čempionate besigrumianti Dortmundo „Borussia“ turėjo vargo su vos 8-ąją vietą Italijoje užimančia Bergamo „Atalanta“. Rungtynės „Signal Iduna Park“ stadione baigėsi vokiečių pergale 3:2.

Iš pradžių 30-ąją minutę „Borussia“ į priekį išvedė puikaus Lukaszo Piszczeko perdavimo sulaukęs Andre Shuerrle.

Tačiau po pertraukos 51-ąją ir 56-ąją minutėmis šeimininkus po šaltu dušu išprausė ir „Atalanta“ ekipą į priekį išvedė Josipas Iličičius.

Vis tik „Borussia“ nepalūžo ir sugebėjo išplėšti pergalę. Didvyriu tapo neseniai iš Londono „Chelsea“ atvykęs Michy Batshuayi: jis 65-ąją minutę gražiu smūgiu rezultatą išlygino, o jau 90-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį.

Jėgas šešioliktfinalyje išbandė ir Vilniaus „Žalgirį“ bei Marijampolės „Sūduvą“ skriaudęs Razgrado „Ludogorec“ klubas. Bulgarijos čempionai namuose 0:3 nusileido „AC Milan“ klubui.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Patrickas Cutrone'as (45 min.), Ricardo Rodriguezas (64 min., 11 metrų baudiniu) ir Fabio Borini (90 min.)