Septintąjį tašką iškovojo antrąją vietą J grupėje užimantis vartininko Giedriaus Arlauskio Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) klubas, svečiuose susitikimą su grupės autsaidere „Rio Ave“ (Portugalija) ekipa baigęs lygiosiomis 2:2.
Lietuvis žaidė visą mačą, kuriame šeimininkai dusyk pirmavo po dviejų Diego Lopeso (35 min. ir 77 min. iš 11 m baudinio) tikslių smūgių.
Pirmąsyk rezultatą pavyko išlyginti Claudiu Keseru (60 min.), o antrąjį išlyginamąjį įvartį įmušė Lucianas Filipas (90+4 min.).
Šeimininkai susitikimą baigė be pašalinto iš aikštės Prince'o Desiro Gouano (90+2 min.).
J grupės lyderiais tapo trečiąją pergalę iškovoję Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) futbolininkai, namuose 2:0 (0:0) nugalėję Danijos čempionę „Aalborg BK“ (6 tšk.) vienuolikę, kuriai negali padėti traumą besigydantis puolėjas Lukas Spalvis.
Po įvartį į svečių vartus įmušė Domagojus Vida (70 min.) bei Olegas Gusevas (90+3 min.).
J grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) 4 3 0 1 8:4 92. Bukarešto „Steaua“ (Rumunija) 4 2 1 1 11:6 7
3. „Aalborg BK“ (Danija) 4 2 0 2 4:8 6
4. „Rio Ave“ (Portugalija) 4 0 1 3 3:8 1
Kitų ketvirtadienį vėlai vakare pasibaigusių, tačiau neskelbtų ketvirtojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:
G grupė –Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) – „HNK Rijeka“ (Kroatija) 2:0 (2:0)
„Sevilla“ (Ispanija) – Lježo „Standard“ (Belgija) 3:1 (2:1)
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Sevilla“ (Ispanija) 4 2 2 0 7:3 82. Roterdamo „Feyenoord“ (Olandija) 4 2 0 2 5:6 6
3. Lježo „Standard“ (Belgija) 4 1 1 2 4:5 4
4. „HNK Rijeka“ (Kroatija) 4 1 1 2 5:7 4
H grupė -
„VfL Wolfsburg“ (Vokietija) – Krasnodaro „Krasnodar“ (Rusija) 5:1 (0:0)Londono „Everton“ (Anglija) – „Lille“ (Prancūzija) 3:0 (2:0)
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Londono „Everton“ (Anglija) 4 2 2 0 10:2 82. „VfL Wolfsburg“ (Vokietija) 4 1 2 1 7:6 5
3. „Lille“ (Prancūzija) 4 1 2 1 6:6 5
4. Krasnodaro „Krasnodar“ (Rusija) 4 0 3 1 3:7 3
I grupė -
Prahos „Sparta“ (Čekija) – Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 4:0 (2:0) „SSC Napoli“ (Italija) – Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 3:0 (1:0)I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Prahos „Sparta“ (Čekija) 4 3 0 1 11:4 92. „SSC Napoli“ (Italija) 4 3 0 1 8:3 9
3. Berno „Young Boys“ (Šveicarija) 4 2 0 2 8:6 6
4. Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) 4 0 0 4 0:14 0
K grupė -
„EA Guingamp“ (Prancūzija) – Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 2:0 (1:0)„Fiorentina“ (Italija) – Salonikų PAOK (Graikija) 1:1 (0:0)
K grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Fiorentina“ (Italija) 4 3 1 0 8:1 102. „EA Guingamp“ (Prancūzija) 4 2 1 1 4:3 7
3. Salonikų PAOK (Graikija) 4 1 1 2 7:5 4
4. Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) 4 0 1 3 2:10 1
L grupė -
Varšuvos „Legia“ (Lenkija) – Charkovo „Metalist“ (Ukraina) 2:1 (1:1)„KSC Lokeren OV“ (Belgija) – „Trabzonspor“ (Turkija) 1:1 (1:1)
L grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. Varšuvos „Legia“ (Lenkija) 4 4 0 0 5:1 122. „Trabzonspor“ (Turkija) 4 2 1 1 5:3 7
3. „KSC Lokeren OV“ (Belgija) 4 1 1 2 2:4 4
4. Charkovo „Metalist“ (Ukraina) 4 0 0 4 2:6 0
Į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas.
2014-2015 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas ateinančių metų gegužės 27 dieną paaiškės Varšuvoje (Lenkija).