2018 04 13 /00:15

Europos lyga: Maskvoje išsigelbėjęs „Arsenal“ ir trijų minučių austrų stebuklas

Antrajame pagal svarbą Senojo žemyno futbolo turnyre Europos lygoje ketvirtadienį paaiškėjo pusfinalio dalyviai. Po atsakomųjų ketvirtfinalio akistatų tolyn žengė Londono „Arsenal“, Madrido „Atletico“, „Salzburg“ ir Marselio „Olympique“.
Maskvos CSKA futbolininkai
Maskvos CSKA futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Maskvos CSKA namuose turėjo dviejų įvarčių persvarą, bet tik 2:2 sužaidė su Londono „Arsenal“. Tai Rusijos klubo negelbėjo, nes prieš savaitę Anglijos sostinėje jie buvo pralaimėję 1:4.

Staigmeną pateikė austrų „Salzburg“ ekipa, 4:1 ant menčių paguldžiusi Romos „Lazio“.

Pirmąją dvikovą Italijoje „Lazio“ buvo laimėjęs 4:2, bet austrai sugebėjo sukurti sensaciją, antrajame kėlinyje per tris minutes įmušę net tris įvarčius.

Įvarčio deficitą, parsivežtą iš Vokietijos sugebėjo panaikinti ir Marselio „Olympique“, 5:2 pranokęs „RB Leipzig“.

Tolyn žengė ir Madrido „Atletico“, kuris nors ir pralaimėjo Lisabonos „Sporting“, 0:1, bet išsikapstė dėka 2:0 pergalės savoje aikštėje.

Maskvos CSKA – Londono „Arsenal“ 2:2
(pirmos rungtynės – 1:4, bendras rezultatas – 3:6)
39' [1:0] Fiodoras Čialovas
56' [2:0] Kirilas Nababkinas
75' [2:1] Danny Welbeckas
90' [2:2] Aaronas Ramsey

Marselio „Olympique“ – „RB Leipzig“ 5:2
(pirmos rungtynės – 0:1, bendras rezultatas – 5:3)
2' [0:1] Bruma
6' [1:1] Stefanas Ilsankeris (į savo vartus)
9' [2:1] Bouna Sarras
38' [3:1] Florianas Thauvinas
55' [3:2] Jeanas-Kevinas Augustinas
60' [4:2] Dimitri Payet
90' [5:2] Hiroki Sakai

„Salzburg“ – Romos „Lazio“ 4:1
(pirmos rungtynės – 2:4, bendras rezultatas – 6:5)
55' [0:1] Ciro Immobile
56' [1:1] Munasas Dabburas
73' [2:1] Amadou Haidara
74' [3:1] Hee-Chan Hwangas
76' [4:1] Stefanas Laineris

Lisabonos „Sporting“ – Madrido „Atletico“ 1:0
(pirmos rungtynės – 0:2, bendras rezultatas – 1:2)
28' [1:0] Fredy Montero