Europos lygoje – fantastiški „Manchester United“ įvarčiai

Ketvirtadienį buvo sužaistos Europos lygos trečiojo turo rungtynės. „Manchester United“ namuose 4:1 sutriuškino Stambulo „Fenerbahče“ ekipą.
Paulis Pogba ir Anthony Martialis
Paulis Pogba ir Anthony Martialis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje net du įvarčiai buvo pelnyti po 11 metrų baudinių. Juos uždirbo Juanas Mata ir Anthony Martialis, o realizavo Paulis Pogba ir A.Martialis. Daugelis ekspertų nustebo, kad prie baudinių linijos taip ir nestojo komandos kapitonas Wayne'as Rooney, kuris sugrįžo į startinę sudėtį.

Pačioje kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį nuostabiu tolimu smūgiu pridėjo P.Pogba. Antrojo kėlinio pradžioje panašiai pasižymėjo ir Jesse Lingardas.

Rungtynių pabaigoje Stambulo klubui paguodos įvartį įmušė anksčiau Mančesteryje rungtyniavęs Robinas van Persie.

Kitose A grupės rungtynėse „Feyenoord“ 1:0 nugalėjo „Zorya“ klubą.

Tai buvo antra Mančesterio klubo pergalė Europos lygoje.

A grupėje Anglijos klubas pakilo į pirmąją vietą.