Europos lygos aštuntfinalis: „Wolfsburg“ ir „Zenit“ šventė pergales, „Ajax“ krito išvykoje

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje sužaistos pirmosios aštuonerios aštuntfinalio rungtynės.
„Wolfsburg“ futbolininkai
„Wolfsburg“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis susitikimas įvyko Rusijoje, kur savo žiūrovų palaikoma Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas susigrūmė su Italijos „Torino“ ekipa. Andre Villaso-Boaso auklėtiniai rezultatu 2:0 nugalėjo svečius iš Turino.

Jau 28-ąją minutę „Torino“ liko dešimtiese, kai iš aikštės buvo pašalintas saugas Marco Benassi. „Zenit“ futbolininkai tuo pasinaudojo ir vos po 10 minučių Axelis Witselis išvedė šeimininkus į priekį, o pergalę 53-ąją minutę užtvirtino Domenico Criscito įvartis.

Kitose rungtynėse „Wolfsburg“ namuose rezultatu 3:1 nugalėjo Milano „Inter“. Svečiai iš madų sostinės po Rodrigo Palacio įvarčio pirmavo, tačiau „vilkai“ vėliau atsakė dar trimis. Nugalėtojų gretose išsiskyrė dublį pelnęs Kevinas de Bruyne'as.

Kiek netikėtą pralaimėjimą išvykoje prieš „Dnipro“ patyrė Amsterdamo „Ajax“, o Stambulo „Besiktas“ nesugebėjo įveikti „Club Brugge“ vienuolikės.

Rezultatai:

„Zenit“ – „Torino“ 2:0

38' [1 – 0] A.Witselis

53' [2 – 0] D.Criscito

28' M.Benassi („Torino“) pašalintas iš aikštės

„Club Brugge“ – „Besiktas“ 2:1

46' [0 – 1] G.Tore

62' [1 – 1] T.de Suttteris

79' [2 – 1] L.Refaelovas (11m. baudinys)

„Dnipro“ – „Ajax“ 1:0

30' [1 – 0] R.Zozulja

„Wolfsburg“ – „Inter“ 3:1

6' [0 – 1] R.Palacio

28' [1 – 1] Naldo

63' [2 – 1] K.de Bruyne'as

76' [3 – 1] K.de Bruyne'as