Europos lygos startas: G.Arlauskis gavo geltoną kortelę, bet nukovė Romos „Lazio“

Ketvirtadienio vakarą startavo naujasis Europos lygos sezonas. Šį sezoną turnyre dalyvauja vienintelis lietuvis Giedrius Arlauskis, kuris pasirodymą pradėjo pergale prieš Italijos grandus.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / Imago / Scanpix nuotr.

E grupė

Klužo CRF ekipa, kurios vartus gina Giedrius Arlauskis, 2:1 palaužė Romos „Lazio“ futbolininkus.

Pirmasis įvartis į G.Arlauskio vartus krito 25 minutę, kai po įžaisto kampinio vienu lietimu į vartus smūgiavo Bastosas.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Rumunijos klubas išlygino rezultatą, kai 11 metrų baudinį realizavo Ciprianas Ioanas Deacas.

76 minutę Klužo klubas išsiveržė į priekį, kai Billelis Omrani nukreipė kamuolį galva į vartus.

85 minutę G.Arlauskis užsidirbo geltoną kortelę dėl bandymo tempti laiką. Lietuvis žinojo, kas jo laukia, bet per paskutinių minučių „Lazio“ šturmą sugebėjo apsaugoti CRF vartus ir šventė pergalę.

Kitose E grupės rungtynėse „Rennes“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Glazgo „Celtic“.

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Taškai
CFR 1 1 0 0 1 3
„Celtic“ 1 0 1 0 0 1
„Rennes“ 1 0 1 0 0 1
„Lazio“ 1 0 0 1 -1 0

F grupė

Praėjusio sezono Europos lygos finale pralaimėjęs Londono „Arsenal“ išvykoje 3:0 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“.

38 minutę Londono klubą į priekį išvedė Josephas Willockas, kuris po rikošeto įmušė į vartus.

79 minutę Vokietijos klubo misija dar labiau pasunkėjo, nes antrą geltoną kortelę užsidirbo Dominikas Kohras. Likusias 10 minučių „Arsenal“ turėjo kiekybinį pranašumą.

Netrukus Londono klubas šį pranašumą išnaudojo, kai vienas po kito įvarčius mušė Bukayo Saka ir Pierre-Emerickas Aubameyangas.

Londono klubas vertėsi be Mesuto Ozilo ir Sokračio Papastathopoulos.

Kitose F grupės rungtynėse Lježo „Standard“ 2:0 nugalėjo Gimarainso „Vitoria“.