FA taurė: devyniese rungtynes baigęs „Chelsea“ išsikapstė baudinių serijoje

FA taurės trečiajame ture sužaistos reto atkaklumo rungtynės. Londono „Chelsea“ gavo dvi raudonas korteles ir tik po baudinių serijos palaužė „Norwich City“.
Londono „Chelsea“ – „Norwich City“
Londono „Chelsea“ – „Norwich City“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi taikiai 1:1. Pirmąjį rungtynių įvartį 55-ąją minutę pelnė Michy Batshuayi, tačiau jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką rezultatą išlygino Jamalas Lewisas.

Antrojo pratęsimo pabaigoje „aristokratų“ gretos išretėjo: 117-ąją minutę Pedro Rodriguezas gavo antrą raudoną kortelę, 120-ąją minutę už vaidybą antrą nuobaudą užsidirbo ir Alvaro Morata. Iš viso už vaidybą Londono ekipai teisėjas parodė tris korteles.

Vis dėlto „Chelsea“ baudinių serijoje realizavo visus penkis smūgius, o „Norwich City“ po netikslaus Nelsono Oliveira smūgio buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.