-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

FA taurė: Eksperimentinė „Manchester United“ sudėtis pasirodė neįkandama „Arsenal“ futbolininkams (video)

Šeštadienį sužaistose Anglijos FA taurės turnyro („FA Cup“) ketvirtfinalio rungtynėse eksperimentinės sudėties „Manchester United“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 2:0 įveikė ir iš tolimesnių kovų eliminavo Londono „Arsenal“ vienuolikę.
„Manchester“ – „Arsenal“ rungtynių akimirka
„Manchester“ – „Arsenal“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Net su septyniais nominaliais gynėjais dvikovą pradėję 'raudonieji velniai' į priekį įsiveržė pirmojo kėlinio viduryje – po gražios atakos kamuolį į svečių vartų tinklą tiksliai pasiuntė krašto saugo funkcijas atlikęs Fabio da Silva.

Iškart po didžiosios pertraukos 'kanonieriai' turėjo puikią progą atstatyti mačo pusiausvyrą, tačiau užtikrintai sužaidė veteranas Edwinas van der Saras.

„Neįmuši tu – įmuša tau“ – ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino 49 susitikimo minutę, kuomet Manuelį Almunia smūgiu galva nuginklavo Wayne'as Rooney.

Antroje kėlinio pabaigoje galimai sunkią rankos traumą patyrė „Arsenal“ gynėjas Johanas Djourou, aikštę palikęs neštuvuose.

Verta paminėti, kad šiose rungtynėse į „Man Utd“ gretas sugrįžo rugsėjo mėnesį kraupią kulkšnies traumą patyręs saugas Antonio Valencia.

Kitoje šeštadienio dvikovoje „Bolton“ futbolininkai išvykoje po dramatiškos kovos rezultatu 3:2 įveikė „Birmingham“ vienuolikę ir taip pat pateko į turnyro pusfinalį.

Rezultatai:

„Manchester United” 2 0 „Arsenal”
28 min. Fabio Da Silva
49 min. Wayne'as Rooney

„Birmingham City” 2 3 „Bolton”
21 min. Johanas Elmanderis
66 min. Kevinas Daviesas (11 m.)
90 min. Chung-Yong Lee
38 min. Cameronas Jerome'as
80 min. Kevinas Phillipsas

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?