Fantastiškos progos neišnaudojęs „Kauno Žalgiris“ gavo dar vieną skaudų antausį

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelės dugne esantis „Kauno Žalgiris“ nepasinaudojo gera proga ištrūkti iš paskutinės pozicijos. Kauniečiai namuose 24-ojo turo mače 0:1 (0:1) nusileido Jonavos „Lietavai“, nepraleidusiai įvarčio jau trečiame mače iš eilės.
„Lietavos“ rungtynių akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Dvikovos pradžioje šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, rengė pozicines atakas ir atrodė pranašesni. Tiesiog fantastišką progą pelnyti įvartį turėjo Karolis Gvildys, atitrūkęs tiek nuo Valdemaro Borovskio, tiek nuo Giedriaus Kvedaro. Matyt, žalgiriečių futbolininką apakino prieš jį buvę tušti vartai ir šis vos iš poros metrų smūgiavo į virpstą.

Netrukus puikios progos po Dominyko Galkevičiaus prarasto kamuolio neišnaudojo Karolis Šilkaitis. „Kauno Žalgirio“ saugas iššoko prieš G.Kvedarą, tačiau pastarojo nenuginklavo.

39-ąją minutę nutiko tai, ko šeimininkai tikrai nesitikėjo. Po prarasto kamuolio savo aikštės pusėje Tautvydas Eliošius įsiveržė į baudos aikštelę, ten surado D.Galkevičių, kuris tiksliai smūgiavo vienu lietimu.

Netrukus Jonavos klubo sirgaliai vėl plojo G.Kvedarui, atmušusiam pavojingai Andrejaus Liasiuko spirtą kamuolį. Kitoje aikštės pusėje į Deividą Mikelionį vienu lietimu smūgiavo Tomas Salamanavičius.

Antro kėlinio pradžioje „Kauno Žalgirį“ į dar gilesnę duobę galėjo pasiųsti broliai Eliošiai, tačiau Tv.Eliošius dėkingos progos neišnaudojo – kamuolys, spirtas vienu lietimu, skriejo virš vartų.

Žalgiriečiai antrame kėlinyje žaidė gerokai blankiau. Pozicinės atakos nieko apčiuopiamo nedavė, o techninis brokas šalia varžovų baudos aikštelės neleido dažnai smūgiuoti į svečių vartus. Kauniečiai išsiskyrė tik netiksliu Roko Sikorskio šūviu kaire koja bei smūgiu pro šalį, kai galva mušė Andrejus Čuchlejus.

Savo ruožtu „Lietava“ ne kartą buvo pabėgusi į staigias kontratakas. Vienos iš tokių metu gerą progą įtvirtinti savo komandos pergalę turėjo T.Salamanavičius, tačiau saugas pažeme smūgiavo į vartininką.

„Kauno Žalgirio“ treneris Laimis Bičkauskas atliko visus tris keitimus, bet šie apčiuopiamo rezultato nedavė. Jonavos klubas įsitvirtino penktoje turnyro lentelės vietoje, o kauniečiai nuo septintoje pozicijoje žengiančio Utenos „Utenio“ atsilieka dviem taškais.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris“ 24 2 7 15 20:48 13

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: N.Valskis („Trakai“) – 13, A.Kaludžerovičius („Žalgiris“) – 12 įvarčių.