Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 07:47

FIFA prezidentas Seppas Blatteris siūlo pasaulio čempionatą rengti ne tik Katare

FIFA sprendimas 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą rengti Katare turi ir šalininkų, ir priešininkų. FIFA vadovas Seppas Blatteris pareiškė, kad Kataras galėtų pasidalyti teise rengti svarbiausią futbolo turnyrą su šalimis kaimynėmis.
Seppas Blatteris
Seppas Blatteris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Kataras FIFA

Interviu laikraščiui „L'Equipe“ FIFA vadovas teigė, kad kai kurios rungtynės galėtų vykti ne Katare, o valstybėse kaimynėse. Verta priminti, kad dar visai neseniai būtent S.Blatteris labai griežtai pasisakė prieš čempionato rengimą dviejose šalyse, o dabar pats siūlo gerokai išplėsti pasaulio čempionato rengėjų geografiją.

„Suteikdami teisę pasaulio čempionatą rengti Katarui, mes pradėjome naują erą. Aišku, galėjome suteikti šią teisę Jungtinėms Amerikos Valstijoms, tada viskas būtų tikrai aišku, finansinė čempionato nauda irgi būtų konkreti. Tačiau mes norime, kad futbolas įsitvirtintų ir naujuose regionuose. Arabų šalys ir anksčiau kelis kartus yra bandžiusios gauti šią teisę, tačiau Egipto ir Maroko mėginimai nebuvo sėkmingi. Manau, mes priėmėme teisingą sprendimą, juk islamą išpažįsta milijardas žmonių“, – teigė FIFA vadovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką