„Fiorentina“ palaužė „Udinese“ ir pateko į Italijos taurės finalą

Florencijos „Fiorentina“ klubas atsitiesė po pirmųjų pusfinalio rungtynių ir iškopė į finalą. Vincenzo Montellos ekipa namuose rezultatu 2:0 nugalėjo Francesco Guidolino treniruojamą „Udinese“ ekipą.
Juanas Quadrado
Juanas Quadrado / „Scanpix“ nuotr.

Jau 14-ąją minutę į priekį  „Fiorentina“ išvedė Manuelis Pasqualis, o antrajame kėlinyje 61-ąją min. bendrą serijos rezultatą savo ekipos naudai persverė Juanas Quadrado.

Mačo pabaigoje po raudoną kortelę prieš save išvydo du svečių futbolininkai – Maurizio Domizzi ir Emmanuelis Agyemangas-Badu. Pastarasis kortelę užsidirbo sėdėdamas ant suolo.

„Fiorentina“ varžovas finale paaiškės trečiadienį, kuomet Neapolyje Rafaelio Benitezo ekipa priims „Roma“ klubą. Pirmasis susitikimas baigėsi rezultatu 3:2 sostinės klubo naudai.