Futbolininkams trūko kantrybė: Graikijos derbyje teisėjai apkaltinti tragišku darbu (video)

Šeštadienį Graikijos Pirėjo mieste vyko Superlygos rungtynės tarp dviejų stipriausių šalies klubų – vietos „Olympiacos“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Rungtynės baigėsi šeimininkų pergale 2:1, tačiau prastas teisėjavimas papiktino daugelį.
Graikijos klubų žaidėjai piktinasi teisėjavimu.
Graikijos klubų žaidėjai piktinasi teisėjavimu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis šių rungtynių įvartis pelnytas 20-ą minutę, kai šeimininkai gudriai sužaidė standartinėje situacijoje ir į baudos aikštelę įbėgęs puolėjas Kevinas Mirallasas smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į vartus.

Svečiai rezultatą išlygino antrame kėlinyje, kai 58-ą minutę baudos smūgiu visiškai netikėtai įvartį pelnė Sebastianas Leto. Vis dėlto per pridėtą laiką „Olympiacos“ sugebėjo išplėšti pergalę, kai Rafikas Djebbouras, būdamas nuošalėje, pelnė įvartį.

Ne vienas pagrindinio rungtynių teisėjo Dimitrioso Kalapouloso bei jo asistentų sprendimas papiktino sirgalius. Pavyzdžiui, „Panathinaikos“ komandai nebuvo įskaitytas akivaizdus įvartis, taip pat jų naudai neskirti keli vienuolikos metrų baudiniai.

Po šių rungtynių pralaimėjusios ekipos puolėjas Djibrilas Cisse, praeityje rungtyniavęs „Liverpool“, „Marseille“, „Sunderland“ ir „Auxerre“ klubuose, pareiškė ketinantis palikti Graikiją.

„Tai paskutiniai mėnesiai, kai mane matote Graikijoje. Tokiomis sąlygomis aš negaliu čia daugiau rungtyniauti. Užuot kalbėję apie futbolą, dabar mes turime jį smerkti. Mūsų klubas turi taikstytis su neteisingu rezultatu ir matyti, kaip regresuoja ši lyga“, – teigė futbolininkas.

„Akivaizdus įvartis mums buvo neįskaitytas, o du vienuolikos metrų baudiniai į varžovų vartus – neskirti. Graikų kalboje nėra tokio žodžio, kuris apibūdintų šių rungtynių teisėjų darbą“, – baigė D.Cisse.