Futbolo rungtynėse Latvijos sostinėje – Manto Savėno įvartis

Latvijos futbolo čempionatui besirengianti Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko treniruojama Rygos „Daugava“ vienuolikė su lietuviais trečiadienį kontrolinėse rungtynėse 4:1 (1:0) nugalėjo I lygos Kekavos „Auda“ ekipą.
Mantas Savėnas
Mantas Savėnas / fkekranas.lt nuotr.

Pirmąjį įvartį nugalėtojams pelnė iki pertraukos rungtyniavęs Mantas Savėnas (11 min.).

Be jo, Rygos komandoje visą susitikimą žaidė Linas Klimavičius, Tomas Tamošauskas per pertrauką buvo pakeistas, o Laurynas Rimavičius aikštėje nepasirodė.

Kitus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Valerijus Čistiakovas (54 min.), Glebas Kluškinas (57 min.) ir Pavelas Mihadjukas (89 min.).

„Auda“ ekipoje įvarčiu pasižymėjo Ainaras Daudziešanas (63 min.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius