Galinga „Manchester City“ pradžia nepaliko „West Ham“ jokių šansų

Paskutinėse Anglijos „Premier“ lygos trečiojo turo rungtynėse pergalių seriją pratęsė ir lydere tapo „Manchester City“ ekipa, 3:1 (2:0) namuose įveikusi „West Ham United“.
Manchester City
Manchester City rungtynes pradėjo galingai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Savo varžovus „Miestiečiai“ pribloškė pirmoje kėlinio dalyje, kai įmušė du įvarčius ir turėjo progų dar bent keliems.

Jau 7-ąją minutę Davidas Silva pradėjo labai gražią kombinaciją, perduodamas kamuolį Nolito, o šio perdavimas išvedė Raheemą Sterlingą į puikią poziciją įvarčiui. Anglas gana lengvai nukreipė kamuolį į vartus.

Aukštas „Man City“ spaudimas pirmosiomis minutėmis visiškai išmušė svečius iš vėžių, jie dažnai prarasdavo kamuolį dar atakos užuomazgose prie savosios baudos aikštelės.

Sužaidus 18 minučių „Man City“ gavo progą baudos smūgiui ir ja puikiai pasinaudojo. Idealus Kevino De Bruyne perdavimas į baudos aikštelę, kur aukščiausiai iššokęs Fernandinho įmušė įvartį galva.

Pirmasis Raheemo Sterlingo įvartis

Praėjo tik kelios minutės ir K.de Bruyne privalėjo įmušti trečią įvartį, kai „Man City“ surengė kone identišką ataką tai, kurioje krito pirmasis įvartis. Po gražios kombinacijos belgas atsidūrė geroje pozicijoje, tačiau smūgis skriejo vos pro šalį. Netrukus K.de Bruyne vos nepasižymėjo baudos smūgiu.

Pirmasis kėlinys baigėsi Mančesterio klubui visiškai dominuojant – „West Ham“ net negalėjo pasigirti geromis progomis.

Antrąjį kėlinį „Man City“ pradėjo nebe taip aktyviai, nors ir vėl uždirbo baudos smūgį. Vis dėlto prie varžovų žaidimo įpratę „Plaktukai“ sužaidus valandą sušvelnino rezultatą.

Arthuras Masuaku atliko idealų skersuotą perdavimą į baudos aikštelę, kamuolys praskriejo gynėjams virš galvų, o perdavimą smūgiu galva uždarė Michailas Antonio.

Rungtynėms einant į pabaigą „West Ham“ rimtų progų įvarčiams nesukūrė, o patys dar galėjo praleisti. Dar 66-ąją minutę iš kiek aštraus kampo nusprendęs smūgiuoti Sergio Aguero nepataikė į vartus. Jau vėliau aikštėje pasirodęs Samiras Nasri turėjo gerą progą 80-ąją minutę, o prieš pat pagrindinio laiko pabaigą į vartus nepataikė R.Sterlingas.

Antrasis Raheemo Sterlingo įvartis

Jau per teisėjo pridėtą laiką D.Silva galingu smūgiu sudrebino vartų virpstą, tačiau netrukus R.Sterlingas po ispano perdavimo įmušė antrą savo įvartį ir padėjo tašką rungtynėse. R.Sterlingas atliko itin tikslų kamuolio paridenimą į vartus – biliardo stalo vertas epizodas.

Po šios pergalės visas tris rungtynes laimėjusi „Manchester City“ ekipa dėl geriausio įvarčių santykio tapo „Premier“ lygos lydere. Visas trejas rungtynes yra laimėję ir „Manchester United“ bei Londono „Chelsea“ klubai.