Galingai žaidusi „Manchester City“ ekipa – pirmoji Europos lygos aštunfinalio dalyvė

Trečiadienį Europos futbolo lygoje vyko vienintelis atsakomasis šešioliktfinalio susitikimas tarp „Manchester City“ ir „Porto“ ekipų. Anglijos ekipa namuose pergalę šventė triuškinančiu rezultatu ir pirmoji pasiekė kitą varžybų etapą.
Mančesterio futbolininkai
Mančesterio futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Manchester City

Mančesteryje vykęs susitikimas baigėsi rezultatu 4:0 (1:0).

Mačą tiesiog nuostabiai pradėjo šeimininkai, jie į priekį išsiveržė jau 19-ą sekundę, kai po Yaya Toure atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė puolėjas Sergio Aguero – 1:0.

Šis įvartis buvo didžiulis šokas „Porto“ komandai. Antras įvartis šiame susitikime krito 76-ą minutę: pirmojo įvarčio autorius Sergio Aguero perdavė kamuolį komandos draugui Edinui Džeko, o šis nuginklavo vartininką Heltoną – 2:0.

77 minutę „Porto“ žaidėjas Rolando gavo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Po šio epizodo Portugalijos klubas galutinai palūžo ir 84 minutę po Davido Silvos įvarčio rezultatas jau tapo 3:0. 86 minutę Pizarro padėjo galutinį tašką ir triuškinančiu rezultatu net 4:0 nugalėjo „Porto“.

Priminsime, kad pirmąjį susitikimą išvykoje „Manchester City“ laimėjo 2:1, tad bendru rezultatu 6:1 pateko į kitą etapą.

Kitame etape „Man City“ ekipa kausis su „Legia“/„Sporting“ poros laimėtoju, kuris paaiškės rytoj. Pirmoji šių ekipų akistata baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Manchester City“ [4 – 0] „Porto“

1' [1 – 0] S. Agüero
76' [2 – 0] E. Dzeko
84' [3 – 0] D. Silva
86' [4 – 0] D. Pizarro