2018 04 17 /22:53

Galingas šuolis iš dugno: A.Klimavičių atleidusi „Jonava“ nepaliko šansų A lygos naujokei

Antradienio vakarą Jonavoje prasidėjo A lygos 8-ojo turo kovos. Turnyro lentelės dugne tūnojusi „Jonavos“ komanda šventė įtikinamą pergalę, 4:0 pranokusi lygos debiutantę „Palangą“.
A lyga: „Trakai“ - „Jonava“
„Jonava“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

37-ąją minutę Ričardas Šveikauskas baudos aikštelėje nugriovė Martyną Dapkų, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo Ernestas Veliulis.

Po trijų minučių Tadas Eliošius apsikeitė perdavimais su Aurimu Tručinsku ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu į artimąjį vartų kampą – 2:0.

80-ąją minutę jonaviškiai surengė dar vieną greitą ataką ir E.Veliulis įmušė antrą savo įvartį, o tašką rungtynėse per pridėtą laiką po labai gražios kombinacijos padėjo Benny Younaevas.

Šiame mače „Jonavos“ ekipoje jau nebuvo prieš kelias dienas atleisto patyrusio gynėjo Arūno Klimavičiaus. Jis paliko ekipą po nesutarimų su komandos treneriu Filipe Ribeiro.

Po pergalės „Jonava“ iš paskutinės pozicijos šoktelėjo iš karto į trečią vietą ir turi 9 taškus.

„Palanga“ irgi turi 9 taškus, bet yra sužaidusi rungtynėmis daugiau ir žengia penkta.

Tiek pat taškų yra surinkęs ir ketvirtoje pozicijoje esantis „Trakų“ klubas.