Giampaolo Pazzini dublis grąžino „Milan“ į trečiąją „Serie A“ vietą

Puikų individualų pasirodymą surengė „Milan“ puolėjas Giampaolo Pazzini, kurio du įvarčiai, pelnyti per tris minutes, leido Lombardijos klubui išplėšti sunkią pergalę namuose 4:2 (1:1) prieš „Catania“.
Giampaolo Pazzini
Giampaolo Pazzini / „Scanpix“ nuotr.

Svečius 30-ąją minutę į priekį išvedė Nicola Legrottaglie, tačiau „Milan“ saugas Mathieu Flamini prieš pat pertrauką įkalė „Catania“ futbolininkams įvartį „į rūbinę“.

Antrąjį kėlinį geriau pradėję svečiai 65-ąją minutę antrą kartą išsiveržė į priekį – įvartį pelnė Gonzalo Bergessio. Tačiau tada išaušo Giampaolo Pazzini valanda.

Antras pagal rezultatyvumą „Milan“ puolėjas įmušė du įvarčius per tris minutes (74 ir 77  min.) ir padovanojo savo komandai 18-ąją pergalę.

Mačo pabaigoje progą pasižymėti gavo ir Mario Balotelli, realizavęs 11 metrų baudinį.

„Milan“ kamuolį kontroliavo net 69 proc. laiko, o iš viso šiose rungtynėse į vartus smūgiavo net 38 sykius – 13 smūgių skriejo į vartų plotą, o net 13 buvo blokuoti „Catania“ klubo futbolininkų. Svečiai du įvarčius pelnė, nors į vartų plotą pataikė vos triskart.

Po šios pergalės „Milan“ su 62 taškais grįžo į dalyvavimą kito sezono UEFA Čempionų lygos atrankoje garantuojančią trečiąją turnyro lentelės vietą. Laipteliu žemiau milaniečiai nustūmė Florencijos „Fiorentina“ (61 tšk.), kuri sekmadienį taip pat iškovojo pergalę.

Iki čempionato pabaigos liko sužaisti ketverias rungtynes, o pirmaujančią Turino „Juventus“ (80 tšk.) nuo čempionų titulo skiria vos taškas, nes antroje vietoje esantis „Napoli“ turi 69 taškus.