Grėsmingo varžovo iš Serbijos nepabūgęs „Panevėžys“ krito susitikimo pabaigoje

„Panevėžio“ futbolininkai nesėkmingai pradėjo UEFA Europos Konferencijos lygos atranką, tačiau vilčių patekti į kitą etapą dar tikrai yra. Aukštaičiai antrajame atrankos etape namuose 0:1 nusileido Novi Sado „Vojvodina“ futbolininkams iš Serbijos.
„Panevėžys“ – Novi Sado „Vojvodina“
„Panevėžys“ – Novi Sado „Vojvodina“ / fkpanevezys.lt nuotr.

Priminsime, kad abi ekipos savo žygį link pagrindinio UEFA Europos Konferencijos lygos turnyro pradeda būtent nuo antrojo etapo.

Atsakomasis mačas Serbijoje vyks už savaitės – liepos 29-ąją.

Novi Sado ekipa yra viena stipriausių Serbijos futbolo komandų, praėjusiame sezone finišavusi ketvirta, taip pat lipusi ir ant bronzinės pakylos, o 2008-2009 metų sezone laimėjusi antrą vietą.

Tačiau panevėžiečiai grėsmingų oponentų neišsigando ir įsibėgėjus pirmajam kėliniui netgi perėmė žaidimo kontrolę. Pavojingiausia proga prie svečių vartų įvyko 34-ąją minutę, kuomet „Vojvodina“ pažeidė taisykles visai šalia baudos aikštelės.

Baudos smūgio atlikti stojusiam Elivelto iki pirmojo rungtynių įvarčio trūko vos kelių centimetrų – kamuolys pataikė į virpstą.

Krašte ir toliau siautė Jeffrey Sarpongas, tačiau savojo įvarčio „Panevėžys“ taip ir nesusimedžiojo, o galiausiai kamuolį traukė iš savo vartų tinklo.

70-ąją minutę gero Dejano Zukičiaus perdavimo sulaukęs Nemanja Čovičius baudė negailestingai – iš ganėtinai aštraus kampo paleido tikrą torpedą ir išvedė svečius į priekį.

Aikštės šeimininkai šiame mače link varžovų vartų pasiuntė net 17 smūgių, iš kurių skriejo į vartų plotą.