„Hannover“ futbolo klubas po pergalės Vokietijoje pakilo į ketvirtąją vietą

Penktadienį vakare Vokietijos Bundesligos pirmenybėse prasidėjo 11-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.
Marius Stankevičius

Sostinėje ginklus surėmė Berlyno „Hertha“ ir „Hannover“ ekipos. Be Mariaus Stankevičiaus žaidę „Hannover“ futbolininkai šeimininkus įveikė rezultatu 2:0.

Į priekį svečiai įsiveržė 44-ąją minutę, kai pasižymėjo Jimmy Briandas. Galutinį tašką šiame susitikime 76-ąją minutę padėjo Hiroshi Kiyotake.

Po pergalės „Hannover“ klubas bent laikinai Vokietijos pirmenybėse pakilo į ketvirtąją vietą. Tuo tarpu „Hertha“ išlieka 13-oje pozicijoje.

Lietuvis M.Stankevičius į paraišką nebuvo įtrauktas dėl traumos.

Rezultatas:

„Hertha“ 0 – 2 „Hannover“

44' [0 – 1] J.Briand

76' [0 – 2] H.Kiyotake