Harry Kane'as spindėjo visu gražumu, „Spurs“ šventė pergalę

Londono „Tottenham Hotspur“ iškovojo nelengvą, bet labai svarbią pergalę, Anglijos „Premier“ lygos mače sekmadienį namuose 3:2 pranokdamas Liverpulio „Everton“.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

Londono klubas po pergalės sušvelnino pranašumą nuo pirmoje vietoje žengiančio to paties miesto „Chelsea“ iki septynių taškų.

„Everton“ užima septintą vietą su 44 taškais.

Šiame mače apie save vėl skambiai priminė Harry Kane'as. Puolėjas 20 ir 56 minutėmis pelnė du įvarčius ir išvedė „pentinus“ į priekį – 2:0.

81-ąją minutę Romelu Lukaku sušvelnino rezultatą, tačiau jau prasidėjus pridėtam laukui Dele Alli vėl atstatė dviejų įvarčių persvarą.

Visgi tai nebuvo paskutinis žodis. Jį dar po kelių akimirkų tarė Enneris Valencia, tačiau išplėšti bent taško Liverpulio futbolininkai neįstengė.

Londono „Tottenham Hotspur“ – Liverpulio „Everton“ 3:2
20‘ [1:0] Harry Kane'as
56‘ [2:0] Harry Kane'as
81‘ [2:1] Romelu Lukaku
90‘ [3:1] Dele Alli
90‘ [3:2] Enneris Valencia