Į LFF taurės pusfinalį pateko „Ekranas“ ir „Šiauliai“

Trečiadienį įvykusiose LFF taurės 6-ojo etapo rungtynėse pergales šventė favoritai. Praėjusio sezono taurės varžybų finale žaidęs Panevėžio „Ekranas“ išvykoje dviejų įvarčių persvara rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Pakruojo „Kruoją“.
LFF taurės burtų traukimo akimirka
LFF taurės burtų traukimo akimirka / LFF.lt nuotr.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas susitikimo pradžioje, kuomet 10 minutę po Jevgenijaus Morozo perdavimo greitos atakos metu pasižymėjo Aurimas Vertelis. Mačui artėjant prie pabaigos 75 minutę dar kartą kamuolį į vartus pasiuntė Arsenijus Buinickis.

Savo aikštėje rungtyniavę „Šiauliai“ rezultatu 4:1 (1:0) sutriuškino LFF I lygos čempionę Jonavos „Lietavą“.

Lėtai įsivažiavę šiauliečiai į priekį išsiveržė tik pačiojo pirmojo kėlinio pabaigoje, 45 minutę pasižymėjus Andriui Lipskiui. Po pertraukos žymiai sėkmingiau žaidę šeimininkai greitai įmušė du įvarčius. 53 minutę kamuolį į vartus nukreipė rezultatyviausias ekipos futbolininkas Artūras Rimkevičius, 56-ąją persvarą patrigubino Santiago Cesanelli.

Buvęs „Šiaulių“ komandos žaidėjas Marius Bezykornovas 65 minutę sušvelnino „Lietavos“ atsilikimą iki 1:3. Susitikimo pabaigoje 83 minutę šiauliečių persvarą vėl atstatė Artūras Rimkevičius.

Paskutinis ketvirtfinalio mačas bus žaidžiamas trečiadienį vakare uostamiestyje, kur 18 valandą Klaipėdos „Atlantas“ susitiks su FK „Šilute“.

Jau anksčiau vietą LFF taurės pusfinalyje užsitikrino antradienį Vilniaus „Granitą“ rezultatu 6:1 nugalėjusi VMFD „Žalgiris“ ekipa.