Į pergalę „Real“ vedė penkis įvarčius įmušęs Cristiano Ronaldo

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybių 3-ojo turo rungtynėse Madrido „Real“ futbolininkai nušlavė Barselonos „Espanyol“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Varžovų vartų šturmą Rafaelio Benitezo vadovaujama komanda pradėjo nuo pat pirmųjų mačo minučių: jau 7-ąją minutę pasižymėjo „Los Galacticos“ lyderis Cristiano Ronaldo.

Po dešimties minučių C. Ronaldo pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o sužaidus maždaug pusę pirmojo kėlinio jau turėjo savo sąskaitoje „hat-trick'ą“.

28-ąją minutę pasižymėjo puolėjas Karimas Benzema ir komandoms žengiant į rūbinę rezultatas buvo triuškinamas 4:0.

Antrajame kėlinyje „Real“ ekipa ir C. Ronaldo spaudimo nepristabdė ir įmušė dar du įvarčius: portugalas rungtynes baigė su 5 įvarčiais savo sąskaitoje. Per du pirmus turus klubo lyderis nebuvo nepelnęs nei vieno.

„Espanyol“ – „Real Madrid“ 0:6
7' [0:1] C. Ronaldo
17' [0:2] C. Ronaldo (11 m)
20' [0:3] C. Ronaldo
28' [0:4] K. Benzema
61' [0:5] C. Ronaldo
81' [0:6] C. Ronaldo