2016 04 20 /2016 04 21

Į pergalių kelią sugrįžusi „Barcelona“ prapliupo aštuoniais įvarčiais, laimėjo ir „Real“

Pastaruoju metu klupinėjęs „Barcelona“ klubas sugrįžo į pergalių kelią. Trečiadienio vakarą katalonai svečiuose net 8:0 parbloškė La Korunjos „Deportivo“.
La Korunjos „Deportivo“ – „Barcelona“
La Korunjos „Deportivo“ – „Barcelona“ / „Scanpix“ nuotr.

Iki pertraukos katalonai į Galisijos vartus spėjo įmušti tik du įvarčius, tačiau antroje rungtynių pusėje viskas pasikeitė iš esmės.

Šių rungtynių didvyriu tapo net keturis kartus pasižymėjęs ir tris rezultatyvius perdavimus atlikęs urugvajietis Luisas Suarezas.

Jis 11-ąją minutę pelnė pirmą įvartį, o 24-ąją padvigubino persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje varžovų triuškinimą pradėjo Ivanas Rakitičius, o 64-ąją minutę L.Suarezas jau buvo pelnęs dar du įvarčius ir pasiekė „pokerį“.

Per likusį laiką į „Deportivo“ vartus krito dar trys įvarčiai. Jų autoriais tapo Lionelis Messi, jaunasis Marcas Bartra ir Neymaras.

Lygiai tiek pat taškų turi ir Madrido „Atletico“, kuris svečiuose 1:0 laimėjo prieš Bilbao „Athletic“.

Vienintelį mačo įvartį 38-ąją minutę pelnė veteranas Fernando Torresas.

Pergalę pavyko iškovoti ir tašku nuo lyderių atsiliekantiems Madrido „Real“ futbolininkams, kurie 3:0 namuose palaužė „Villarreal“.

La Korunjos „Deportivo“ – „Barcelona“ 0:8
11' [0:1] L.Suarezas
24' [0:2] L.Suarezas
47' [0:3] I.Rakitičius
53' [0:4] L.Suarezas
64' [0:5] L.Suarezas
73' [0:6] L.Messi
79' [0:7] M.Bartra
81' [0:8] Neymaras

Bilbao „Athletic“ – Madrido „Atletico“ 0:1
38' [0:1] Fernando Torresas

Chichono „Sporting“ – „Sevilla“ 2:1
8' [0:1] Vicente Iborra
22' [1:1] Grzegorz Krychowiak (į savus vartus)
90' [2:1] Ismael Lopez Blanco

„Malaga“ – „Rayo Vallecano“ 1:1
62' [0:1] Raulis Baena
90' [1:1] Federico Ricca

„Valencia“ – „Eibar“ 4:0
10' [1:0] Alcaceras Paco
28' [2:0] Alcaceras Paco
40' [3:0] Alcaceras Paco
56' [4:0] Joao Cancelo
10' Alcaceras Paco („Valencia“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Madrido „Real“ – „Villarreal“ 3:0
41' [1:0] Karimas Benzema
69' [2:0] Lucasas
76' [3:0] Luka Modričius