Į trečiąją vietą „Premier“ lygoje pakilo varžovus sumindę „Manchester City“ futbolininkai

Anglijos „Premier” lygoje sekmadienį buvo sužaistos dar dvejos rungtynės. Triuškinančią pergalę namuose iškovojo „Manchester City” klubas, kuris 5-0 nepaliko jokių šansų „Sunderland” komandai. Po šios pergalės Mančesterio komanda su 56 taškais pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje ir nuo „Arsenal“ atsilieka trimis taškais.
Gerbėjų jūra ir Mančesterio futbolo ekipos pergalė.
Gerbėjų jūra ir Mančesterio futbolo ekipos pergalė. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„City” į priekį išsiveržė jau 9-ą minutę, kai po Yaya Toure perdavimo pasižymėjo Adamas Johnsonas. Sužaidus dar šešias minutes skirtą vienuolikos metrų baudinį realizavo Carlosas Tevezas.

63-ą minutę saugas iš Ispanijos Davidas Silva po Mario Balotelli perdavimo pelnė trečiąjį „City” įvartį ir rezultatas tapo įtikinamai perverstas į šeimininkų futbolininkų pusę.

Sužaidus dar apie keturias minute „miestiečių” krašto gynėjas Aleksandaris Kolarovas perdavė kamuolį Patrickui Vieira, o šis tiksliu smūgiu nuginklavo „juodųjų kačių” vartininką Simoną Mignoletą.

Paskutinis įvartis šiose varžybose buvo pelnytas 73-ą minutę, kai pasižymėjo „Man City” saugas Yaya Toure. Tai buvo galutinis taškas šiame mače, tad šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę.

Tuo metu kitose rungtynėse susitiko Londono „Fulham” ir „Blackpool” futbolininkai. Mačą įtikinamu rezultatu 3-0 laimėjo namuose žaidę Londono žaidėjai.

Visi rezultatai:

„Manchester City” 5 – 0 „Sunderland”
9' [1 – 0] Adam Johnson
15' [2 – 0] Carlos Tevez (11 m.)
63' [3 – 0] David Silva
67' [4 – 0] Patrick Vieira
73' [5 – 0] Yaya Toure

„Fulham” 3 – 0 „Blackpool”
23' [1 – 0] Bobby Zamora
28' [2 – 0] Bobby Zamora
72' [3 – 0] Dickson Etuhu