Įsibėgėjęs „Manchester United“ laimėjo ketvirtas rungtynes paeiliui

Kiek neįprastu metu, antradienį, Anglijoje šešeriomis rungtynėmis prasidėjo „Premier“ lygos 14-asis turas. Po jo tarp lyderių vis labiau įsitvirtina ketvirtąsias rungtynes iš eilės laimėjęs „Manchester United“ klubas.
Juano Matos įvartis buvo pergalingas
Juano Matos įvartis buvo pergalingas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šį kartą „Raudonieji velniai“ namuose 2:1 (1:1) įveikė trečią mačą paeiliui pralaimėjusius „Stoke City“ futbolininkus.

Pirmąjame kėlinyje 21-ąją minutę po Anderio Herreos perdavimo galvą įvartį įkalė Marouane'as Fellaini, o į tai 39 min. įvarčiu atsakė Stevenas N'Zonzi. Tai buvo vienintelis svečių smūgis į vartų plotą per visas rungtynes.

„Manchester United“ futbolininkai turėjo aiškų pranašumą kamuolio kontrolėje (65:35), atliko daugiau smūgių, nors į vartų plotą pataikė tik tris kartus. Vis dėlto, pranašumą Mančesterio ekipai pavyko įrodyti.

Juanas Mata 59 minutę puikiu smūgiu realizavo tolimą baudos smūgį. Šis įvartis ir atnešė tris taškus.

Po trečiadieno rungtynių 25 taškus turintis „Manchester United“ yra ketvirtas, o už jo paeiliui rikiuojasi „West Ham“ (24 tšk.) ir „Swansea“ (22 tšk.). Pirmaujantis Londono „Chelsea“ turi 33 taškus ir yra žaidęs rungtynėmis mažiau.