Ispanijoje – dar vienas Madrido „Real“ pralaimėjimas

Madrido „Real“ toliau klumpa Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse. Šeštadienio popietę „karališkieji“ 1:2 namuose krito prieš „Levante“ klubą.
Garethas Bale'as
Garethas Bale'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį į šeimininkų vartus jau 7-ąją minutę pasiuntė Jose Luisas Moralesas, gavęs puikų perdavimą iš gilumos.

Rogeras Marti 13-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, kurį teisėjas skyrė už žaidimą ranka baudos aikštelėje.

Dar pirmajame kėlinyje „Real“ ekipa buvo išlyginusi rezultatą po Marco Asensio smūgio galva, tačiau po kiek laiko teisėjas ispano įvartį anuliavo dėl nuošalės.

72-ąją minutę Marcelo mušė įvartį, tačiau „karališkasis“ klubas bent taško iškovoti nesugebėjo.

Per paskutines penkerias rungtynes Madrido klubas patyrė 4 pralaimėjimus ir vieną kartą sužaidė lygiosiomis.

Šiuo metu medridiečiai su 14 taškų žengia penktoje vietoje, „Levante“ turi tašku mažiau ir yra 9-ta.