Ispanijoje – Lionelio Messio „hat-trickas“ per 30 minučių

Šeštadienį Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybėse buvo žaidžiamos X turo rungtynės.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čempionės titulą ginanti „Barcelona“ rezultatu 5:0 sutriuškino „Mallorca“ vienuolikę.

Net tris įvarčius „Barsai“ pelnė Lionelis Messis, pasižymėjęs 13-ą (11 m baudinys), 21-ą ir 30-ą minutę. Antrajame kėlinyje taip pat pasižymėjo dvidešimtmetis Isaacas Cuenca (50 min.) ir Dani Alvesas (90 min.).

Sunkią pergalę svečiuose iškovojo Madrido „Real” klubas, kuris minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo „Real Sociedad” ekipą.

Vienintelis ir kartu pergalingas šių rungtynių įvartis krito 9-ą minutę, kai po puikaus Fabio Coentrao perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Gonzalo Higuainas.

Po šios pergalės „karališkasis” klubas savo sąskaitoje turi 25 taškus ir bent jau iki sekmadienio vakaro užima pirmą vietą turnyrinėje lentelėje. „Real” aplenkti laimėjusi savo rungtynes gali Valensijos „Levante”

Kitose rungtynėse „Valencia“ 3:1 įveikė „Getafe“, o „Villarral“ klubas 2:0 palaužė „Rayo Vallecano“ vienuolikę.

Rezultatai:

„Real Sociedad” 0 – 1 „Real Madrid”
9' [0 – 1] Gonzalo Higuainas

„Barcelona” 5 – 0 „Mallorca”
13' [1 – 0] Lionelis Messi (11 m.)
21' [2 – 0] Lionelis Messi
30' [3 – 0] Lionelis Messi
50' [4 – 0] Isaacas Cuenca
90' [5 – 0] Dani Alvesas

„Villarreal” 2 – 0 „Rayo Vallecano”
20' [1 – 0] Bruno Soriano
67' [2 – 0] Borja Valero

„Valencia” 3 – 1 „Getafe”
12' [1 – 0] Sofiane Feghouli
23' [1 – 1] Diego Castro
25' [2 – 1] Sofiane Feghouli
76' [3 – 1] Aritzas Adurizas