Ispanijos čempionate – „Atletico“ išsigelbėjimas

Madrido „Atletico“ šventė itin sunkią pergalę Ispanijos čempionate. Sostinės derbyje Diego Simeone auklėtiniai 2:1 nugalėjo „Getafe“ ekipą.

„Getafe“, žaidusi namuose, pirmoji mušė įvartį prieš pat pertrauką – 45-ąją minutę pasižymėjo Stefanas Mitrovičius.

Vis dėlto „Atletico“ vadžias perėmė po 74-sios minutės, kai šeimininkų žaidėjas Carlesas Alena gavo raudoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

O tuomet Luisas Suarezas dviem įvarčiais 78-ąją ir 90+1 minutėmis išplėšė pergalę titulą ginančiam „Atletico“.

Po šios pergalės „rojiblancos“ turi 14 taškų ir užima pirmąją vietą turnyro lentelėje, antras žengiantis Madrido „Real“ yra surinkęs 13 taškų ir yra sužaidęs maču mažiau.

Pralaimėjusi „Getafe“ taškų dar neturi ir yra 19-ta.