Ispanijos čempionate Madrido „Atletico“ pavijo Barselonos futbolininkus

Šeštadienį prasidėjo Ispanijos pirmenybių 17-asis turas. Šalies čempionas Madrido „Atletico“ namuose po nelengvos kovos 3:1 nugalėjo Valensijos „Levante“ ir turnyro lentelėje taškais susilygino su „Barcelona“. Abi komandos dabar turi po 38 taškus ir tik vienu atsilieka nuo lyderio Madrido „Real“.
Antoine'as Griezmannas įmušė tris įvarčius
Antoine'as Griezmannas / „Scanpix“/AP nuotr.

Tiesa, katalonai už „matracus“ yra sužaidę vieneriomis, o pirmenybių lyderiai – dvejomis rungtynėmis mažiau.

Pirmajame kėlinyje 18 minutę šeimininkus į priekį išvedė prancūzas Antoine’as Griezmannas, tiksliai smūgiavęs galva po perdavimo ir kairiojo krašto. Iškart po pertraukos puolėjas pelnė savo antrąjį įvartį ir padvigubino pranašumą – 2:0.

Antrojo kėlinio viduryje „Levante“ sukruto ir po truputį pradėjo regzti vis pavojingesnes atakas. Viena tokių po tolimo smūgio ir rikošeto pasibaigė rezultatyvia ataka. Įvartis įskaitytas kamuolį atsitiktinai į vartus nukreipusiam marokiečiui Nabilui El Zharui.

Netrukus svečiai darsyk pavojingai grasino Miguelio Moyos vartams, tačiau „Atletico“ apsigynė.

Lemiamą tašką šioje dvikovoje padėjo šeimininkų gynėjas Diego Godinas, 82 minutę po neužtikrinto „Levante“ vartininko žaidimo, pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą smūgiu galva.

Likę 17-ojo turo susitikimai bus žaidžiami vėliau.

Madrido „Atletico“ – Valensijos „Levante“ 3:1

18′ [1:0] Antoine'as Griezmannas
47′ [2:0] Antoine'as Griezmannas
62′ [2:1] Nabilas El Zharas
82′ [3:1] Diego Godinas