Ispanijos čempionate „Real“ ir „Barcelona“ vėl triuškino savo varžovus

Ispanijos „La Liga” pirmenybių 7-ajame ture įtikinamas pergales iškovojo šalies gigantai Madrido „Real” ir „Barcelona” klubai.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Real” namuose susitiko su Sevilijos „Real Betis” komanda, kurią nugalėjo rezultatu 4-1. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė pastaruoju metu gerą formą demonstruojantis Gonzalo Higuainas bei vieną pridėjo Kaka.

Savo ruoštu „Barcelona” namuose susitiko su Santandero „Racing” komanda. Šias varžybas katalonų klubas laimėjo rezultatu 3-0. Du įvarčius šalies čempionams pelnė puolėjas Lionelis Messi ir vieną saugas Xavi.

Tuo metu ir toliau savojo žaidimo neatranda„Villarreal” futbolininkai, kurie pernai kovojo dėl trečiosios vietos turnyrinėje lentelėje. Šį kartą „geltonieji submarinai” lygiosiomis 0-0 sužaidė su Madrido „Getafe”.

Pergalę iš savo rankų išleido „Valencia” klubas. Pastaroji komanda svečiuose 1-1 sužaidė su „Mallorca”. „Los Che” įvartį praleido per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką.

FC „Barcelona“ po 7 turų turi 17 taškų ir žengia pirma, o „Real“ futbolininkai su 16 taškų yra antri.
Trečią vietą dalijasi po 14 taškų surinkusi CF „Valencia“ ir „Levante“. Tiesa, pastaroji yra žaidusi vienu maču mažiau.

Rezultatai:

„Real Madrid” 4 – 1 „Real Betis”
46' [1 – 0] Gonzalo Higuain
59' [2 – 0] Kaka
69' [2 – 1] Jorge Molina
70' [3 – 1] Gonzalo Higuain
73' [4 – 1] Gonzalo Higuain

„Barcelona” 3 – 0 „Racing Santander”
11' [1 – 0] Lionel Messi
28' [2 – 0] Xavi
68' [3 – 0] Lionel Messi

„Getafe” 0 – 0 „Villarreal”

„Mallorca” 1 – 1 „Valencia”
39' [0 – 1] Adil Rami
90' [1 – 1] Tomer Hemad (11 m.)