Ispanijos čempionato lyderių mače – „Barcos“ pergalė prieš dvi raudonas korteles gavusį „Atletico“

Ispanijos čempionato 22-ojo turo kovos šeštadienį prasidėjo pirmenybių lyderių „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ akistata. Po labai atkaklios kovos 2:1 pergalę šventė katalonai, nors svečiai iš sostinės ir pirmieji išsiveržė į priekį.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Mačą „Atletico“ baigė be dviejų iš aikštės pašalintų futbolininkų, tačiau net ir rungtyniaudami devyniese turėjo progų išlyginti rezultatą.

Diego Simeone auklėtiniai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 10-ąją minutę Koke pasiuntė kamuolį į Claudio Bravo ginamus vartus.

Praleidę įvartį, šeimininkai suaktyvėjo. 30-ąją minutę Lioneliui Messi pavyko rezultatą išlyginti, o po aštuonių minučių Luisas Suarezas išvedė „Barcelona“ į priekį.

Maža to, Madrido ekipos problemos nesibaigė. Prieš pat pertrauką raudoną kortelę prieš save išvydo prieš L.Messi grubiai sužaidęs Filipe Luisas.

Nors turėjo vienu žaidėju mažiau, buvo epizodų, kai antrajame kėlinyje „Atletico“ net sugebėjo uždaryti savo varžovus jų pačių baudos aikštelėje.

Visgi visos viltys išsivežti bent tašką dužo 65-ąją minutę, kai urugvajietis Diego Godinas tiesiomis kojomis „nuskynė“ savo tautietį L.Suarezą ir gavo antrą geltoną kortelę.

Po šio mačo „Barcelona“ pirmauja čempionate ir tą patį „Atletico“ lenkia trimis taškais bei dar turi vienas rungtynes atsargoje.

„Barcelona“ – Madrido „Atletico“ 2:1
10' [0:1] Koke
30' [1:1] Lionelis Messi
38' [1:2] Luisas Suarezas
44' Filipe Luisas („Atletico“) pašalintas iš aikštės
65' Diego Godinas („Atletico“) pašalintas iš aikštės