Ispanijos čempionato lyderiu tapo be pralaimėjimų žengiantis „Villarreal“

Ispanijos „Primera“ futbolo lygoje šeštadienį sužaistos šešerios šeštojo turo rungtynės, kurių metu du kartus keitėsi čempionato lyderis. 15min.lt jau rašė apie „Barcelona“ pergalę, kuri po „Real“ lygiųjų leido katalonams susigrąžinti pirmąją vietą, tačiau šeštadienio vakarą lyderis dar kartą pasikeitė.
Leo Baptistao
Leo Baptistao / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kone idealų naujojo sezono startą pratęsė „Villarreal“ klubas, savo aikštėje 1:0 privertęs pasiduoti Madrido „Atletico“ vienuolikę.

Pergalę naujisiems „Primeros“ lyderiams atnešė Leo Baptistao įvartis 14-ąją rungtynių minutę.

Po šių rungtynių penkias pergales ir vienerias lygiąsias iškovoję „Villarreal“ futbolininkai užkopė į pirmąją turnyro lentelės vietą. 16 taškų turintys lyderiai vienu lenkia čempionų titulą ginančią „Barcelona“, dviem – „Real“ ir Vigo „Celta“.

Prieš kelias dienas „Barcą“ sutriuškinusi „Celta“ šeštadienį galėjo likti turnyro lentelės viršuje, tačiau neįveikė „Eibar“ vienuolikės – 1:1.

Po šešių čempionato turų „Real“, „Villarreal“ ir „Celta“ vis dar neturi nė vieno pralaimėjimo. 16-oje vietoje esantis „Malaga“ klubas ir 18-oje besirikiuojanti Valensijos „Levante“ – vis dar be pergalių.